Portál.cz > Aktuality

Aktuality

Konference Psychosociální stres

2.12.2016

Zveme vás na konferenci Pavla Beňa Psychosociální stres - psychický nátlak a násilí jako projev vztahové (ne)kultury, která proběhne ve středu 7.12. od 10 do 16 hodin v budově nakladatelství Portál v Klapkově 2 na Praze 8.

Celý článek

Konference Psychosociální stres

Křest Vlastivědné knížky pro vzpomínání

2.12.2016

Zveme vás na křest, který proběhne v úterý 6. 12. 2016 od 14. hodin v Domově Sue Ryder, Michelská 1/7, Praha 4. Kmotrem knihy bude Josef Zíma.

Celý článek

Trénink paměti spojený s oblíbenými místy funguje!

Veselý rok s pohádkami je poslední knihou roku 2016

2.12.2016

Eva Štanclová připravila praktickou a nápady hýřící knížku určenou všem pedagogům mateřských škol. Hry a aktivity pro rozvoj školních kompetencí, díky nimž si předškoláci budou upevňovat svoje znalosti, rozvíjet dovednosti a hlavně posilovat sebevědomí a samostatnost. Krátké pohádky upozorní děti na to, že je kolem nás plno zajímavých lidí, zvířátek i rostlin.

Celý článek

Veselý rok s pohádkami je poslední knihou roku 2016

Kniha Po stopách Karla IV. ožije díky výstavě v muzeu

2.12.2016

Muzeum hlavního města Prahy připravilo u příležitosti oslav 700. výročí narození Karla IV. unikátní expozici, která panovníka představí jako ambiciózního stavitele a urbanistu. Jde o první etapu nově budované expozice, jež se veřejnosti otevře 13. prosince v domě U Zlatého prstenu v Týnské ulici 6 na Starém Městě. Pořadatelé výstavy pamatují i na mladší návštěvníky, pro něž spolu s nakladatelstvím Portál připravili v samostatném prostoru interaktivní program vycházející z knihy Po stopách Karla IV.

Celý článek

Hádanky i ukázky z kronik - S dětmi po stopách Karla IV.

Připoutej se, nebo umře jednorožec!

28.11.2016

Vytáčí vás někdy vaše děti nějakými svými zlozvyky? Vyzkoušeli jste už všechno možné, ale nic nepomohlo? Pak máte poslední šanci - našeho nového rádce a skutečně fungující tipy od skutečných rodičů.

Celý článek

Připoutej se, nebo umře jednořožec!

Stránka: 3/42
 1 2 3 4 5