Portál.cz > Aktuality

Aktuality

Stopařem na této zemi - tak se cítí Ladislav Heryán

6.10.2017

„Co je protikladem strachu?“ zeptal jsem se. Důvěra, řekli jedni, odvaha, říkali jiní, ale někteří z nich řekli to, co si myslím i já: protikladem strachu je láska. To je jedna z myšlenek, jež v nové knize Ladislav Heryán vyslovuje, a v dnešní době plné kdejakých démonů, kteří schválně podněcují strach, jsou jeho slova velice podnětná.

Celý článek

Stopařem na této zemi

Projektivní metody v psychologické diagnostice

6.10.2017

Projektivní metody jsou nezastupitelné nástroje v psychodiagnostické práci. Jsou však zároveň také nástroje, které kladou značné nároky na schopnosti a znalosti odborníka. Právě k rozvoji či získání těchto znalostí a schopností chce přispět tato publikace autorského kolektivu K. Najbrtové, J. Šípka, K. Lonekové a D. Čápa.

Celý článek

Projektivní metody v psychologické diagnostice

Nabídka knih k recenzi

2.10.2017

Máte soukromý blog/web, kde píšete o knihách? Každý měsíc nabízíme k recenzi jednu naši novinku. Tentokrát je to slavné dílo Sigmunda Freuda Totem a tabu.

Celý článek

Totem a tabu, nanejvýš zajímavé dílo Sigmunda Freuda, rozšiřuje řadu Klasici

Psychologie myšlení a řeči: další přírůstek v edici Klasici

27.9.2017

Naši řadu Klasici rozšiřuje výbor z díla Myšlení a řeč ruského psychologa, zakladatele kulturně-historické psychologie Lva Semjonoviče Vygotského.

Celý článek

Psychologie myšlení a řeči

Nikdy není pozdě na spokojený tým

27.9.2017

Model „dvojité hvězdy“ Bena Furmana a Tapani Aholy, průkopníků v aplikování krátké terapie zaměřené na řešení na pracovní oblast, přichází i do České republiky!

Celý článek

Nikdy není pozdě na spokojený tým

Stránka: 3/28
 1 2 3 4 5