Portál.cz > Aktuality

Aktuality

Ztratily se vám děti v rudolfínské Praze? S naším gamebookem je zase najdete

2.6.2017

Co se bude dít, když se propadnete v čase o pět set let zpátky do doby Rudolfa II.? Díky našemu gamebooku to můžete zažít takřka na vlastní kůži!

Celý článek

Ztraceni v rudolfinské Praze

Metodou „mindfulness“ proti přejídání, aneb 50 způsobů, jak se uklidnit bez jídla

2.6.2017

Koupit si sušenku nebo čokoládu, otevřít si chipsy nebo rovnou „vyluxovat“ ledničku, i když člověk vůbec nemá hlad a vzápětí si to bude vyčítat? Pro mnoho lidí je to obvyklý způsob, jak se vypořádávat se stresem, špatnými, anebo i dobrými, ale silnými emocemi. Pokud je to i váš problém, máme pro vás pomoc: naši novinku Jak se uklidnit bez jídla.

Celý článek

Metodou „mindfulness“ proti přejídání, aneb 50 způsobů, jak se uklidnit bez jídla

Kdo je tu vlastně normální a kdo blázen?

26.5.2017

Manfréd Lütz je psychiatr, psychoterapeut, primář Alexiánské nemocnice v Kolíně nad Rýnem. A také vystudovaný teolog, vyhledávaný řečník, spisovatel a příležitostný kabaretní umělec. To není úplně normální, že? Není - a je to tak dobře, jak vás autor ve svém zábavném a vtipném úvodu do psychiatrie a psychoterapie přesvědčí.

Celý článek

Kdo je tu vlastně blázen?

Sleva 30 % na vybrané hry, cvičení a hry pro mladé

22.5.2017

Podporujeme festival stolních her HOPECon, který proběhne ve dnech 26.-28. května, a při té příležitosti vyhlašujeme 30% slevu na tyto tituly...

Celý článek

Běžte do Háje se slevou 30 %!

Podpora rodiny slevou 30 %

19.5.2017

Při příležitosti Mezinárodního dne rodiny nabízíme slevu 30 % na vybraných 18 titulů s tematikou rodiny, rodinné terapie a rodičovství.

Celý článek

Běžte do Háje se slevou 30 %!

Stránka: 4/28
 2 3 4 5 6