Portál.cz > Semináře > Psychologické kurzy

PSYCHOLOGICKÉ KURZY PORTÁLU

Nakladatelství Portál a časopis Psychologie dnes Vás zvou na psychologické kurzy a workshopy. Lektory kurzů jsou zkušení odborníci v oblasti psychologie, sebepoznání, osobního rozvoje, grafologie, nonverbální komunikace, koučování a dalších oborů.

PSYCHOLOGICKÉ KURZY PORTÁLU

Přehled kurzů zde.

Kurzy a workshopy jsou určeny jak soukromým zájemcům o psychologii a vlastní rozvoj, tak profesním skupinám využívajícím psychologii v jejich povolání (pedagogům, personalistům, HR manažerům, pracovníkům v pomáhajících profesích ad.). Poznejte psychologii z praktické stránky!

Kurzy se hradí nejpozději 15 dní předem převodem na účet, daňový doklad obdrží účastníci na kurzu. Pokud kurzovné účastníka hradí instituce, je potřeba v přihlášce uvést fakturační adresu instituce, IČO, telefon a e-mail.
Přihláška na psychologický kurz.
Pozor, čtěte Platební a storno podmínky úhrady kurzů.

Po odeslání přihlášky očekávejte do 5 dnů e-mail s potvrzením o zařazení do kurzu a údaje pro jeho úhradu. Teprve poté je Vaše rezervace místa v kurzu platná. Při jakýchkoli potížích nás kontaktujte na tel. 724 635 661, 283 028 400 nebo kurzy(zavináč)portal.cz.

Kurzy se konají v nakladatelství Portál, Klapkova 2, Praha 8, blízko stanice metra C Kobylisy a tramvajové zastávky Ke Stírce (tramvaje č. 3, 10, 17). Každý účastník obdrží kupón na slevu 20 % na publikace Portál, které může zakoupit v den konání semináře v knihkupectví Portál v areálu nakladatelství nebo v průběhu měsíce v knihkupectví Portál, Jindřišská 30, Praha 1.

Informace: Svatava Barančicová, tel. 283 028 400, e-mail: kurzy(zavináč)portal.cz.