5000
Kurz jako dárek Kompletní ročník časopisu 2016 Zdrava 5 Připravujeme nový speciál Nová Psychologie dnes   Ročník 2014 Psychologické kurzy Státy, města, oceány Levné učebnice

Portál.cz > Časopisy > Rodina a škola

Rodina a škola

Rodina a škola 7/2017

Jan Nejedlý, 5.9.2017

V zářijové Rodině a škole jsme pro vás připravili:

Celý článek

Rodina a škola 7/2017

Vzdělání je poklad, který žádný mol ani rez nesežere

Jan Nejedlý, 5.9.2017

Vzdělání je poklad, který žádný mol ani rez nesežere Na to, že je Daniel Herman ministrem kultury, bývá kolem něj mediálně docela živo. Z čeho pramení jeho postoje, které občas vyvolávají kontroverze? Jaké zkušenosti ho formovaly? Jaký význam přikládá vzdělání? A jak by dnešním dětem vysvětlil rozpory současného světa, k nimž politika často přispívá?

Celý článek

Natáčení filmů na základní škole

Marcel Šuslík, 5.9.2017

Natáčení krátkých hraných filmů na základní škole může mít blahodárný vliv na klima třídy jako každá skupinová činnost, když se povede. Výhodou je také vhodné začlenění filmování do výuky a možnost opakovaně se k výsledku vracet.

Celý článek

Natáčení filmů na základní škole

Tygr, nebo helikoptéra?

Veronika Zavřelová, 5.9.2017

Tygr, nebo helikoptéra? Každou rodinu provázejí specifické výchovné a komunikační vzorce. Reflektují vlastní hodnoty, kulturní a geografické prostředí, ale také stereotypy a módní trendy ve společnosti. Způsoby komunikace nezůstávají jen za dveřmi domácností, ale mají i velký vliv na dynamiku vztahů rodič–dítě–učitel.

Celý článek

Zdravý pokoj pro školáka

Daniela Kramulová, 5.9.2017

Nejčastější změny v bytě probíhají v dětských pokojích. K důležitým milníkům v jejich proměnách patří počátky školní docházky. Je to možná i poslední šance, jak do těchto prostor vnést bez lítého boje i náš estetický cit a představy o zdravém bydlení a životním stylu.

Celý článek

Zdravý pokoj pro školáka

6666
Kores Rozumíme penězům Budování kapacit pro rozvoj škol II. Všechny učebnice pro základní a střední školy